* Úplňkové čtení 9/21 *

* Úplňkové čtení 9/21 *

Vítejte u úplňkového čtení. Letní prázdniny plné klidu jsou za námi a s novým školním rokem začala i nová dlouhodobá soutěž čítárny.

Již v srpnu bylo avizováno, že se otevřou dveře Ctnostně neřestného hostince a každý z vás bude mít možnost u hostinského jíst a pít zadarmo. Tedy, skoro zadarmo. Ale kdo by nezkusil odvyprávět dvacet čtyři krátkých příběhů o neřestech a ctnostech?

První kola jsou již za námi a já mohu s radostí říct, že prvního kola se zúčastnilo 29 odvážlivých vypravěčů a druhého dokonce 31!

První díla jsou již zveřejněna a od pondělí 27.9.2021 můžete očekávat nová drabble vždy v 7:00, ve 12:00 a v 19:00.

-*-

Dále tu máme diplomy, které měly být rozdány již dávno a to účastníkům, kteří se podíleli na sepsání příběhu Jarní probuzení. 

Jménem čítárny se omlouváme za to, že autoři nedostali diplomy hned po dokončení Vrbové výzvy. Nastala zřejmě konstelace hvězd, která se objeví jednou za tisíce let. Diplomy jsme připravili pro účastníky, kteří jsou na hradě stále aktivní, případně jsou v mrazáku. Ti, kteří navždy opustili zdi hradu, nám snad odpustí. Pokud by se však stalo, že by se vrátili, stačí napsat sovu a diplomy jim rádi doděláme.

Za vytvoření diplomů děkujeme slečně Simelii Mallorny.

A protože nám tu zřejmě řádí šotek, tak nám ani článek nevydal přímo na úplněk, ale o pár dnů později. 🙂 Snad jsme si tedy problémy vybrali na dlouhou dobu dopředu.

4 komentářů

 1. Veronica N. Williamsová
  Zář 24, 2021

  Díky moc za diplom, úplně jsem zapomněla, že jsem se účastnila!
  Tato vrbová výzva byla skvělá, doufám, že v budoucnu se bude podobný koncept opakovat! 🙂

  • Eillen McFir Elat
   Zář 25, 2021

   Rozhodně je v plánu ji zase rozjet. A pokusíme se z toho udělat tradici a psát alespoň jednu výzvu ročně. Počínaje příštím rokem 🙂

 2. Skylar
  Zář 24, 2021

  Páni, tahle akce mi asi úplně ušla, netušila jsem, že vznikla kolektivní povídka! 🙂 Gratuluji a děkuji za tip, já jdu číst.

  • Eillen McFir Elat
   Zář 25, 2021

   Je to již druhá kolektivní povídka. Možná, že jim brzy zařídíme jejich speciální sekci. 🙂

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *