* Úplňkové čtení 06/21 *

* Úplňkové čtení 06/21 *

Vážení čtenáři, vítejte u dalšího úplňkového čtení, ve kterém Vám oznámíme, co se v čítárně za poslední měsíc stalo a co nás čeká.

  •  K rubrice Z Vergiliova stolu byl nalezen náhledový obrázek, který bude odteď zdobit veškerá díla této sekce.
  • Dne 20.6.2021 skončila na hradě soutěž Letní kapky rosy, ve které mohl každý zachránit až 4 kapky rosy obsahující ať už haiku či krátké čtyřverší. Tato díla budou vycházet v průběhu letních prázdnin spolu s náhledovým obrázkem od slečny Christin Elizabeth Stark. Pokud jste v danou dobu nebyli na hradě a chcete se také přidat, můžete svá haiku a čtyřverší napsat do komentáře k tomuto článku a my Vaše díla rádi zveřejníme.
  • Že je naše Vrba úctyhodně stará, to ví asi každý. Se stářím ale přichází i trocha toho zapomínání. Naštěstí se Vrba nestydí přiznat, že nezveřejnila část haiku sepsaných do již dávno ukončených soutěží. Tato díla budou vycházet spolu s Letními kapkami rosy v průběhu prázdnin.
  •  Najděte své Pamatováčky a nastavte si na nich datum 1.8.2021. Toho dne se k nám vrátí Poutník, kterého jste tu mohli zahlédnout na přelomu roku, a spolu s ním přijde i vyhlášení nového klání pro školní rok Zima 2022. To si přeci nemůžete nechat ujít!

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *