* Velká Vrbová Láskyplná výzva začíná *

Vítejte přátelé.
Na podzim jsme společně sepsali nádherně strašidelný příběh. Je prostě vidět, že jste hrad plný úžasných autorů a nebojíte se ničeho. A tak se společně pojďme pustit do dalšího hromadného příběhu.

Pohodlně se usaďte a sledujte, jak autorům pod rukama roste nový příběh. Dovolte mi dovolte představit odvážné autory, kteří se pokusí sepsat Láskyplný příběh.

1.3. bude navazovat Ema Talia – splněno 
2.3. bude navazovat Anseiola Jasmis Rawenclav – splněno
3.3.
bude navazovat Amanda Wright – splněno
4.3.
bude navazovat Freya Reeves – splněno
5.3.
bude navazovat Enola Gatito – splněno
6.3.
bude navazovat Trixie Deliah Sinclair – splněno
7.3.
bude navazovat Mira Jay Michaels – splněno
8.3.
bude navazovat Rogerina Retta Mylor
9.3.
příběh ukončí Princess Star

První část, na kterou budete navazovat, naleznete na konci tohoto článku. Svá pokračování pište rovnou do komentářů. Minimální délka příspěvku je rovných sto slov. Můžete však využít i možnosti svůj příspěvek protáhnout na dvě stě, případně až tři sta slov. Pokud Vám termín nevyhovuje a potřebujete přesunout, obraťte se na Eillen McFir Elat. Jen vám připomínám, že se automaticky dostanete na poslední místo.

S ohledem na to, že komentáře podléhají schvalování, doporučuji autorům po vložení svého pokračování napsat sovou následujícímu účastníkovi a do sovy mu svoji část zkopírovat, aby nemusel čekat na zveřejnění komentáře. 

Zároveň  nezapomeňte své příspěvky vkládat v soutěžích do brigády, kde za ně dostanete finanční odměnu.

Za redakci Sub Salix
Vaše Vrba


Určení pořadí účastníků proběhlo mudlovskou metodou zvanou tahání z klobouku.
Autorkou loga je Simelie Mallorny.

Úvodní drabble:

Seděla na lavičce, vrásčité ruce položené na knížce tak ohmatané, že držela pohromadě jen silou vůle. Pozorovala mladý zamilovaný pár, který si užíval prvních teplejších slunečních paprsků a udělal si v malém parku piknik. Pohled na ty dva jí na tváři vykreslil úsměv. Úsměv, který se po dlouhé době dostal i do očí.

Jako by to bylo včera. Vzpomínala na těch pár dnů, kdy ji navštívila Láska a dovolila ji poznat muže, jež jí navždy zůstal v srdci. Oba věděli, že mají jen těch pár společných dnů, než se jejich cesty rozdělí. Přesto neváhali a věnovali si navzájem svá srdce…

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *