* Velká Vrbová Halloweenská výzva *

Již potřetí tu bude možnost zapojit se do tvorby společného díla v rámci Vrbové výzvy.

A protože jde o výzvu halloweenskou, můžete si být jistí, že to bude pěkně strašidelný zážitek! Ale naše škola je plná odvážných studentů a profesorů, proto věřím, že se ničeho nezaleknete a zúčastníte se ve velkém počtu.

-*-

 

UPOZORNĚNÍ!
PŘIHLÁSIT SE JE MOŽNÉ POUZE DO STŘEDY 26. 10. 2022!

Ne každý ví, co Vrbová výzva obnáší, tak si to pojďme celé zopakovat.
Vrba vydá stoslůvku, kterou započne příběh na pokračování. Příběh, který byste měli dopsat právě vy!

Co bude vaším úkolem, pokud se rozhodnete zúčastnit?

* Dopsat povídku na pokračování.

– pokračování bude psáno v komentářích pod úvodní vrbovou stoslůvkou, která bude zveřejněna 31. října. V tu samou dobu bude zveřejněn i seznam účastníků s pořadím, ve kterém budou psát. Tedy vždy jeden účastník napíše stoslůvku (je možné sepsat i double drabble), další na seznamu musí na toto drabble navázat, a série stoslůvek musí tvořit ucelený příběh. Do 10. 11. bude moci první účastník popřemýšlet, jak hodlá pokračovat.

* Dodržet téma: Strašidelný zážitek

– téma by mělo být dodrženo v příběhu jako celku, není nutné jej vkládat do každé stoslůvky.

* Návaznost na již použité žánry

– účastníci nebudou omezeni žádným žánrem. Dovoleno je cokoliv. Je aktuálně psán western, ale vám se ve sto slovech podaří nenásilně a logicky situovat děj do vesmírné lodi? Nevadí! Fantazii se meze rozhodně klást nebudou!

* Lhůta 24 hodin pro napsání stoslůvky

– každý účastník má na napsání svého pokračovaní celý den. Datum, kdy bude účastník na řadě se psaním stoslůvky, bude zveřejněno společně se seznamem účastníků a jejich pořadím. Pokud však budete chtít sepsat pokračování ihned po zveřejnění předchozího dílu, tedy o den dříve, než je váš den, nikdo vám v tom bránit nebude.

* Je možné s předstihem sovou požádat o přesunutí pořadí

– chápeme, že můžete být zařazeni na dobu, kdy nebudete mít možnost se do hradu a čítárny dostavit. Právě proto Vám nabízíme možnost přesunutí. Nelze si však vybrat termín. Přesunutý účastník jde automaticky na úplný konec seznamu. Přesunout se dá pouze jednou, při další žádosti nebo při nedodržení termínu účastník automaticky vypadává. Žádost o přesunutí prosím pište do sovince Eillen McFir Elat.

Odměnou pro vás bude, mimo pocitu zvládnuté výzvy, finanční ohodnocení. Každý účastník zkopíruje svoji stoslůvku do brigády Sub Salix v sekci soutěžích. 

Máte-li zájem se zúčastnit, přihlaste se celým kouzelnickým jménem tady v komentáři – například takto „Jdu do toho – Eillen McFir Elat“. Pak už zbývá jediné. Naostřit brky, doplnit inkoust v kalamáři a těšit se na Velkou Velikonoční Vrbovou výzvu!

Za redakci Sub Salix
Eillen McFir Elat

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *