Rekapitulace třetího kola lovu bobříků

Rekapitulace třetího kola lovu bobříků

Třetí kolo lovu literárních bobříků skončilo. Vzhledem k nadále vysoké účasti literárních lovců bude zvážen nový styl vydávání, kdy by zřejmě docházelo k zveřejňování dvou bobříků v průběhu jednoho dne. Proto prozatím nejsme schopni říct, kdy dojde k prvnímu vydávání bobříků ulovených v třetím kole. Ale nebojte se, o příběhy rozhodně nepřijdete.

Zajímá vás, jaká byla účast? Tak jako v předchozím kole se zdálo, že účastníci v lovu polevují. Avšak oni jen sbírali sil a vyrazili poslední den do společného lovu.

Celkem se třetího kola zúčastnilo 31 odvážných lovců a lovkyň. Naneštěstí máme i prvního neúspěšného lovce, kterému se nepodařilo dodržet základní podmínky pro ulovení bobříka veršů. Moc nás to mrzí, ale doufáme, že daný účastník zůstane lovu věrný a pokusí se lovit bobříky i v dalších kolech. Úspěšnými lovci třetího kola se stali (řazeno abecedně): Alex Blake, Beteramis Athenodoros, Bibi Anne, Cesmína Hardy, Cinex Star, Connor Ian McBrownnies, Eame Vórimar, Elizabeth Katherine Arlenová, George Winchester, Gita Hrdličková, Christina Meadows, Indris Elwinor, James Kelly Johnson, Keša z Borové, Kharianne Wolf, Kira Mae Spencer, Klotylda Malíková, Maya Prinz, Melanie Abott, Mia Whitebear, Nebelbrach Mechacha, Newika Shelley Lovecraft, Petromila Nivalis, Saiph Lacaille, Siwa Ivia Lorraine, Trixie Deliah Sinclair a Vilja Carrie Dechant. Zbývající účastníci zůstávají skryti za maskou.

Co se třetího kola týká, tentokrát se podařilo ulovit bobříka z každé kategorie! To se stalo poprvé a my před lovci smekáme!

Absolutním vítězem byl bobřík sta chvil, který byl uloven 6x. Na druhém místě se umístil bobřík spánku, který byl uloven 5x. O třetí místo se podělili bobříci volnosti a veršů, kteří byli uloveni 3x. Čtvrté místo patří bobříkům tajemných dálek, budoucích dnů, toulavých bot a ponaučení, kteří byli uloveni 2x. Na pátém místě jsou bobříci smíchu, strachu, cizích světů, velkých citů a městských legend, kdy každý byl uloven 1x.

 

Účast na lovu je nadále vysoká a doufáme, že se to potvrdí i v dalším kole. Lovcům přejeme ostrý brk, nevysychající inkoust a kupu nápadů. Čtenářům pak příjemně strávené chvíle u čtení.

2 komentářů

  1. Petromila Nivalis
    Říj 4, 2020

    Bobrům zdar 🙂

  2. Helenia Kukková
    Říj 6, 2020

    Nádhera, krásná práce! Hodně zdaru v psaní a lovu všem i nadále 🙂

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *