Rekapitulace prvního kola lovu bobříků

Rekapitulace prvního kola lovu bobříků

První kolo lovu literárních bobříků máme zdárně za sebou a vy každé ráno můžete v čítárně nalézt nové příspěvky. Poběžte se s námi podívat na podrobnější informace.

Celkem se zúčastnilo lovu 37 odvážných lovců a lovkyň a to jmenovitě:  George Winchester, Claire Shepard, Bibi Anne, Newika Shelley Lovecraft, Mia Whitebear, Vilja Carrie Dechant, Mintaka Orionis, Petromila Nivalis, Nebelbrach Mechacha, Ludovic Astier, Alex Blake, Charlie Ann Whitaker, Beteramis Athenodoros, Eame Vorimar, Keša z Borové, Gita Hrdličková, Indris Elwinor, Noah Limbany, Marisa Missy Moon, Kharianne Wolf, Connor Ian McBrownnies, Amaltheia Capella Moonlight, Cinex Star, Trixie Delilah Sinclair, Melisa Pestrá, Maya Prinz, James Kelly Johnson, Marguerita Laux, Klotylda Malíková a Cesmína Hardy. Zbylí účastníci si přáli zůstat skryti za maskou a my jejich přání rádi splníme. Jejich díla budou v čítárně vycházet pod autorem Sub Salix.

A že byl lov nejen úspěšný, ale též rozmanitý, ukazují i další čísla. Nejoblíbenějším se stal bobřík sta chvil, kterého se podařilo ulovit 17x. O druhé místo se dělí bobříci toulavých bot, strachu a smíchu, kteří byli uloveni 3x. Třetí místo si dělí bobříci tajemných dálek, veršů a ponaučení – každý z nich byl uloven 2x. Zbývající bobříci byli uloveni 1x a byli to bobříci cizích světů, velkých citů, městských legend, spánku a volnosti.

Jak vidíte, málem se v prvním kole podařilo ulovit každého z bobříků. Jen bobřík budoucích dnů odolal a my jsme zvědaví, kdo jej jako první uloví.

Všem lovcům přejeme do dalších kol studnici nevysychajících nápadů a mnoho štěstí při lovu. Čtenářům přejeme příjemné počtení. Do 18. 10. 2020 vás denně bude čekat nový příběh. A to je teprve první kolo! Dalších dvanáct je stále před námi, proto se můžete těšit na mnoho dalších děl.

2 komentáře

 1. Charlie Ann Whitaker
  Zář 17, 2020

  Páni, tak to je tedy super účast. Tolik lovců… Doufám, že Vás ty pergameny nezasypou 🙂

  • Eillen McFir Elat
   Zář 17, 2020

   No, chvíli to vypadalo, že nás to tu zavalí. Ale už je v tom pořádek 🙂

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *