Halloweenské horůrky – Amanda Wright

Halloweenské horůrky – Amanda Wright

Na letošní halloween jsem měla plán jasný, zajít si do kina na horor, kde bude zase spousta ječících dětí a kostýmů a prostě to má vždycky jinou atmosféru. Takovou temnější a alespoň trošku reálnější. Přítel měl ještě práci, tak jsem letos šla sama, protože i nejlepší kamarádka mi dala košem, že prý tráví halloweena se svým přítelem.

Film byl jako obvykle skvělý. Loutky, panenky a klauni. Docela normální věci převedené do strašidelné podoby. Musím uznat, že rok co rok jsou ty filmy kvalitnější. Vydala jsem se domů. Už po cestě se mě snažilo několik lidiček vystrašit. Marně.

Všechno začalo být ale strašlivě divné, až když jsem vstoupila do našeho domu. Všude po schodech tekl vosk ze svíček a krvavé stopy vedly nahoru. Šla jsem kolem a jaké bylo mé zděšení, když ony stopy vedly do mého bytu. Světlo podivně poblikávalo a musím uznat, že jsem byla docela lehce vyvedena z míry. Když jsem si vyndávala své klíče z tašky, zhaslo úplně. Ucukla jsem, když tu najednou se mé dveře otevřely. Říkala jsem si, že si ze mě zase někdo dělá legraci. Najednou však z vedlejšího bytu někdo zařval. Začala jsem mít opravdu divný pocit, vstoupila jsem do svého bytu, snažila se rozsvítit světlo, což se mi nepodařilo, a koukala jsem na stopy od krve, nehtů a na díry podobné těm od kladiva. Ještě stále docela v klidu, avšak bravurně vyvedená z míry, jsem se přesunula do koupelny. Opatrně jsem otevřela dveře a málem umřela, když jsem uviděla svoji nejlepší kamarádku ležet ve vaně v krvi a jejího přítele oběšeného. Na kachličkách byla všude krev a už jsem mírně vyděšeně vycouvala do svého pokoje pro mobil. Tam však u okna seděl klaun. Nasvícený s kladivem od krve, děsivým úsměvem. Najednou razantně vstal a s kladivem se na mne řítil. Absolutně vyděšená jsem mu vrazila několik ran do hlavy a utekla pryč.

Po několika minutách mi volal přítel, že je v nemocnici, ať se za ním přijedu podívat. Já, absolutně neschopná pohybu, jsem se přemohla a nasedla do taxíku. Jak překvapená jsem byla, když jsem zjistila, že on byl tím klaunem a já se snad poprvé ve svém životě nechala unést a nachytat. Chudákovi jsem mu ještě způsobila tři stehy.

1 komentář

  1. Sally-Ann O.
    Lis 1, 2017

    Chudák přítel – ale kdo si s ohněm zahrává, někdy se spálí 🙂 Špatně si to propočítal 🙂

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *